Nets Payment Terminal Resellers

 

ALAJÄRVI

 

JAPO Palvelut Oy
Kauppakatu 10
62900 ALAJÄRVI

Kari Mattila
Tekniset JAPO
Sales person
Tel. 0407722899
Tel. 06-5570115
E-mail: kari.mattila@japoyhtiot.fi
E-mail: myynti@japoyhtiot.fi
www.japo.fi

 

FORSSA

 

Lounea Oy
Hämeentie 2
30100 FORSSA  

Corporate Sales
Tel. 0800-30301
yrittajamyynti@lounea.fi
 

 

HELSINKI/HELSINGFORS

 

Ahola Oy
Palkkatilankatu 1-3
00240 HELSINKI

 

EP-Kassa Oy
Hämeentie 36
00530 HELSINKI

Tel. 020 789 0750
Tel. 040 569 4497
Fax. 020 789 0759
E-mail:  myynti@jariahola.fi
http://www.jariahola.fi/

Erkki Pykilä
Tel. 09 719 575
Tel. 041 461 6105
Fax. 09 753 9106

 

HÄMEENLINNA / TAVASTEHUS

 

Kassa- ja Toimistohuolto
Kasarmikatu 15
13100 HÄMEENLINNA

Timo Myllykylä
Tel. 03 6822 890
Fax. 03 675 6206
E-mail:  kassajatoimistohuolto@pp.armas.fi

 

IISALMI

 

Kaisanet Oy
Pohjolankatu 5
74100 Iisalmi

Reijo Kokkonen
Tel. 0178344233
reijo.kokkonen@kaisanet.fi

 

IMATRA

 

Vuoksen Systema Ky
Jukankatu 3
55100 IMATRA

Tel. 05 4365555
E-mail:  myynti@vuoksensystema.fi
http://www.vuoksensystema.fi/

 

JOENSUU  

 

Bonus Systems Oy
Wahlforssinkatu 18
80100 JOENSUU  

  

Karjalan Datahuolto
Lylykoskentie 21
80130 JOENSUU  

Aapo Hämäläinen
Tel. 013 226 262
Fax. 013 225 252
E-mail:  sharpcenter@kolumbus.fi


Ismo Tanskanen
Corporate Sales, IT Solutions
Tel. 0207 209 791
Fax. 0207 209 799
E-mail: ismo@karjalandatahuolto.fi
http://www.karjalandatahuolto.fi/

 

JYVÄSKYLÄ  

 

Kampusdata Oy
Gummeruksenkatu 6
40100 JYVÄSKYLÄ  


 

Ahola Oy
Lohikoskentie 14
40320 JYVÄSKYLÄ

Hannu Koskinen
Tel. 014 3333 609
Tel. 050 436 3048
Fax. 014 333 363
E-mail:  hannu.koskinen@kampusdata.fi
http://www.kampusdata.fi/

Olli Yksjärvi
Tel. 020 7350671
0500 541 182
olli@jariahola.fi

 

JÄRVENPÄÄ

 

Kari Nevalainen Oy
Vanha yhdystie 18
04430 JÄRVENPÄÄ  

Tel. 0500 505 792, 0400 494 224
Fax. 010 400 1396
E-mail: kari@karinevalainen.fi
http://www.karinevalainen.fi

 

KAJAANI

 

Kaisanet Oy
Pohjolankatu 20
87100 Kajaani  

Pirjo Pikkarainen
Tel. 04577317232
pirjo.pikkarainen@kaisanet.fi

KEMIÖ

 
Zas data                                   
Arkadiantie 6                            
25700 Kimito        

Corporate Sales
Tel. 040 548 5154
info@zas.fi

 

KOKKOLA/GAMLA KARLEBY  

 

Anvia Yrityspalvelut Oy (Lakeus Office)
Rengastie 2
60120 SEINÄJOKI

 

Anvia (Kokkola)
Tehtaankatu 3
67100 Kokkola

Jorma Söyrinki
Tel. 029 00 30 490
Tel. 0500 564 621
Fax. 029 00 30 481
E-mail: jorma.soyrinki@anvia.fi

Tel. 06 833 5278
E-mail: yrittajamyynti@anvia.fi
http://www.anvia.fi/

 

KOTKA

 

Data Group Kotka
Kotkankatu 20
48100 Kotka

 

Niko Valtonen
Tel. 044 5195198
E-mail: niko.valtonen@datagroup.fi
Tel. 05 220 0600
E-mail: myynti@datagroup.fi
www.datagroupkotka.fi
(REGION: Loviisa, Pyhtää, Kotka, Hamina, Virolahti ja Miehikkälä)

 

KOUVOLA

 

Data Group Kouvola
Käsityöläiskatu 11
45100 KOUVOLA

 

 

Pekka Floman
Tel. 040 558 7719
E-mail: pekka.floman@datagroup.fi
Tel. 05 371 3711
E-mail: myynti.kouvola@datagroup.fi
www.datagroupkouvola.fi
(REGION: Kouvola, Iitti)

 

KUOPIO  

 

Suomen Kassajärjestelmät Oy
Sammonkatu 12
70500 KUOPIO

Heikki Koski
Tel. 017 2620 441
Tel.  050 591 0897
Fax. 017 2620 491
E-mail: tilaukset@skj.fi
E-mail:  heikki.koski@skj.fi
http://www.skj.fi/  

 

LAHTI  

 

Konttorikoneliike Sarin & Väisänen
Sibeliuksenkatu 2
15110 LAHTI  

Sari Mäyrä
Tel. 03 7511 610
Tel.  044 751 1010
Fax. 03 7511 705
E-mail:  myynti@sv-oy.fi
http://www.sv-oy.fi/

 

LAITILA  

 

Laitilan Puhelin Osk
Entrance: Mikaelinkatu 2
Postal address: PL 20
23801 LAITILA

Pertti Lehtiö
Tel. 02 858 0202
Tel.  0440 123 202
Fax. 02 85 023
E-mail:  pertti.lehtio@laitilanpuhelin.fi

 

LAPPEENRANTA  

 

Lappeenrannan kassa- ja laskukonetarvike
Toivonkatu 3
53600 LAPPEENRANTA

Tel. 05 415 2680
E-mail:  myynti@lprkassa.fi  

 

LOIMAA

 

Lounea Oy
Heimolinnankatu 18 (2nd floor)
32200 LOIMAA

Corporate Sales
Tel. 0800-30301
yrittajamyynti@lounea.fi

 

MARIEHAMN / MARIANHAMINA  

 

Datafix Ab
Strandhagsvägen 11
22100 MARIEHAMN

Lennart Överström
Tel. 0400 839 250
Fax. 018 177 34
E-mail:  datafix.lennart@aland.net

 

MIKKELI/St. MICHEL  

 

Mikkelin Kassa- AV-palvelu
Savilahdenkatu 23
50100 MIKKELI

Tel. 015 212 347
Ari Kekkonen
Tel. 0400 256 647  

 

MÄNTTÄ  

 

PHPOY
Pohjois-Hämeen Puhelin Oy
Virkamiehenkatu 3
35800 MÄNTTÄ

Jani Valkonen
Tel. 03 4864 237
Fax. 03 4747 123

 

OULU/ULEÅBORG  

 

Kassapolar Oy
Valtatie 45
90500 OULU

Ilkka Korkiakoski
Tel. 08 530 4608
Fax. 08 311 7090  
E-mail:  ilkka@kassapolar.fi
http://www.kassapolar.fi  

 

PIETARSAARI  

 

JNT
Alholminkatu 3
68600 PIETARSAARI  

http://www.jnt.fi/

 

PORI/BJÖRNEBORG  

 

Teljän Konttorikone Oy
Entrance: Presidentinpuistokatu 14
Postal address: PL 5
28131 PORI

Marketta Heikkonen
Tel. 02 635 1878
Tel.  050 560 2131
Fax. 02 635 0083
E-mail:  marketta@kassakonekauppa.com
http://www.kassakonekauppa.com/

 

PORVOO/BORGÅ  

 

Toimistotukku Talka Oy
Teollisuustie 30
06150 PORVOO

Sakari Vehkala
Tel. 0207940420
Tel.  0400 714 640
Fax. 019 524 8449
E-mail:  sakari.vehkala@talka.com
http://www.talka.com/

 

ROVANIEMI 

 

Lapin Systema Oy
Yritysmyynti

Antti Sandgren
Tel. 0400 801567
Fax. 019 524 8449
E-mail: antti.sandgren@systema.fi
www.systema.fi

 

RUOVESI

 

PHPOY
Pohjois-Hämeen Puhelin Oy
Entrance: Honkalantie 1
Postal address: PL 16
34601 RUOVESI  

PHPOY
Pohjois-Hämeen Puhelin Oy
Keskustie 7
34800 VIRRAT

Kari Tervala
Tel. 03 486 4235
Fax 03 476 3031
E-mail:  kari.tervala@phpoy.fi
http://www.phpoy.fi

Kari Tervala
Tel. 03 486 4235
Fax. 03 476 3031
E-mail: kari.tervala@phpoy.fi
http://www.phpoy.fi
(REGION: Ruovesi, Mänttä, Virrat)

 

SALO  

 

Lounea Oy
Turuntie 1
24100 Salo 

Corporate Sales
Tel. 0800-30301
E-mail: yrittajamyynti@lounea.fi

 

SAVONLINNA/NYSLOTT  

 

X-Partner Savonlinna
Entrance: Olavinkatu 23
Postal address: PL 41
57130 SAVONLINNA  

  

Blue Lake Communications Oy
Entrance: Nojanmaantie 20
Postal address: PL 17
57100 SAVONLINNA

Markku Ihalainen
Tel. 020 741 0660
Tel. 040 520 7679
Fax. 015 514174
E-mail: markku.ihalainen@xpsavonlinna.fi
www.officepro.fi

Corporate Sales
Tel. 029 001 2010
Fax. 029 001 2179
E-mail: yrityspalvelut@blc.fi

 

SEINÄJOKI  

 

Anvia Telecom Oy
(Former Lakeus Office)
Puskantie 18
60100 SEINÄJOKI

 

Lakeuden Toimistotukku Oy
Kauppaneliö 12
60120 SEINÄJOKI

  


Anvia Telecom Oy
Puskantie 18
60100 SEINÄJOKI

Tel. 06 411 4620
E-mail: yrittajamyynti@anvia.fi

 

 

Ilkka Pitkänen
Tel. 06 420 2400
Tel. 040 509 8332
Fax. 06 420 2410
E-mail: myynti@lakeudentoimistotukku.fi
http://www.lakeudentoimistotukku.fi/

Tel. 06 411 4615
E-mail: yrittajamyynti@anvia.fi
http://www.anvia.fi/

 

 

TAMMISAARI/EKENÄS  

 

Lindroos Kontors- & Kassamaskiner
Tornikatu 4
10600 TAMMISAARI  

Christian Lindroos
Tel. 019 241 2009
Fax. 019 241 2013
Tel.  0400 474 716
Tel. 0400 428 455
E-mail:  info@lindroosoffice.fi
http://www.lindroosoffice.fi/

 

TAMPERE/TAMMERFORS  

 

Tampereen Toimistolaite Oy
Vuohenojankatu 38
33700 TAMPERE  

Tampereen Puhelin
Viinikankatu 45
33800 TAMPERE

Tel. 03 270 0400
Fax. (03) 2700 440
E-mail:  myynti@ttlsystems.fi
http://www.ttlsystems.fi/

Tel. 03 455 2000
Tel. 044 0474488
Fax. 03 212 0338
E-mail: yritysmyynti@tampereenpuhelin.fi
http://www.tampereenpuhelin.fi
(REGION : Tampere-Pirkanmaan talousalue)

 

VAASA/VASA  

 

Anvia Telecom Oy
Pitkäkatu 37
65100 VAASA

Tel. 06 411 3564
E-mail: yrittajamyynti@anvia.fi
http://www.anvia.fi/ 
(REGION: Rannikko-Pohjanmaa)

 

UUSIKAUPUNKI  

 

Vakka-Suomen Puhelin/VSP
Corporate Services
Entrance: Pohjoistullinkatu 11
Postal address: PL 41
23501 UUSIKAUPUNKI 

Mauri Laitinen
Tel. 02 8454 575
Tel. 044 7450 575
Fax. 02 8454591
E-mail:  mauri.laitinen@vsp.fi