Partners Netaxept

Below you can find contact information for our partners within e-commerce, they can help you implementing Netaxept or deliver a complete webshop for you. Netaxept also supports source-systems such as Magento and OsCommerce.

 

Abile AS

 

 

Contact person: Knut Sundfjord
Telephone: 45 20 90 00
e-mail: knut@abile.no
Homepage: abile.no

Aplia AS

 

 

Kontaktperson: Benjamin Selmer
Telefon: 92847444
E-post: info@aplia.no
Hjemmeside: aplia.no

Avento AS

 

 

Kontaktperson: Terje Woldseth
Telefon: 70 17 60 53
E-post: terje@avento.no
Hjemmeside: avento.no

Bits AS

 

 

Kontaktperson: Knut Horne
Telefon: 55 70 63 63
e-post: kh@bits.no
Hjemmeside: bits.n

Bysant AS

 

 

Kontaktperson: Helleik Rabbe
Telefon: 23035300
e-post: helleik@bysant.no
Hjemmeside: bysant.no

Byte

 

 

Kontaktperson: Trond Støfring
Telefon: 95208000
e-post: trond@byte.no
Hjemmeside: byte.no

Cateno

 

 

Kontaktperson: Jan Andrè Walderhaug
Telefon: 71403030
e-post: post@cateno.no
Hjemmeside: www.cateno.no

Data Nova AS

 

 

Kontaktperson: Hanne Valen-Sendstad
Telefon: 24 09 35 00
e-post: hanne.valen-sendstad@datanova.com
Hjemmeside: datanova.no

Deepmind

 

 

Kontaktperson: Øyvind Mjølund
Telefon: 45429600
e-post: om@deepmind.no
Hjemmeside: deepmind.no

Digitroll AS

 

 

Kontaktperson: Patrick Dahl
Telefon: 55 27 30 40
e-post: patrick@digitroll.no
Hjemmeside: digitroll.no

Enkel-IT

 

 

Kontaktperson: Ragnar Rosnes
Telefon: 40754500
e-post: post@enkel-it.no
Hjemmeside: enkel-it.no

Esite

 

 

Kontaktperson: Richard Funke
Telefon: 66983400
e-post: post@esite.no
Hjemmeside: esite.no

Firmanett AS

 

 

Kontaktperson: Jan Rangul
Telefon: 73 99 00 99
e-post: jan@firmanett.no
Hjemmeside: firmanett.biz

GTM AS

 

 

Kontaktperson: Frode Andreè Terjesen
Telefon: 91646990
e-post: ft@gtm.no
Hjemmeside: gtm.no

Guahniets

 

 

Kontaktperson: Kim Steinhaug
Telefon:
e-post: kim@steinhaug.com
Hjemmeside: easywebshop.no

Gurusoft AS

 

 

Kontaktperson: Espen Jensen
Telefon: 92440999
e-post: marked@gurusoft.no
Hjemmeside:

Imbera AS

 

 

Kontaktperson: Sigurd Sagen
Telefon: 21 68 99 78
e-post: sigurd@imbera.no
Hjemmeside: imbera.no

InBusiness AS

 

 

Kontaktperson: Ståle J. Knutsen
Telefon: 51 88 44 11
e-post: staale@inbusiness.no
Hjemmeside: inbusiness.no

Increo

 

 

Kontaktperson: Hallgrim Bjørvik
Telefon: 81551888
e-post: increo@increo.no
Hjemmeside: increo.no

IntegrasjonsPartner BITS AS

 

Kontaktperson: Atle Dieseth
Telefon: 69 70 15 50
e-post: salg@integrasjonspartner.no
Hjemmeside: integrasjonspartner.no

Intellicom AS

 

 

Kontaktperson: Jan Sunde Knudsen
Telefon: 22 71 40 22
e-post: jan@intellicom.no
Hjemmeside: intellicom.no

IT-Loftet AS

 

 

Kontaktperson: Andreas Otnes
Telefon: 69877001
e-post: andreas@itloftet.no
Hjemmeside: www.itloftet.no

LINK Mobility

 

 

Kontaktperson: Marius Røe
Telefon: +47 997 34 606
e-post: marius.roe@linkmobility.com
Hjemmeside: www.linkmobility.com

Logica AS

 

 

Kontaktperson: Espen Bergh
Telefon: 22 57 71 50
e-post: esbeh@logica.com
Hjemmeside: logica.no

Mamut ASA

 

 

Kontaktperson: Stig Grøndahl
Telefon: 23 20 35 00
e-post: stigg@mamut.com
Hjemmeside: mamut.com

Multicase Norge AS

 

 

Kontaktperson: Morten Fadum
Telefon: 33 29 33 00
e-post: morten.fadum@multicase.no
Hjemmeside: multicase.no

Mystore

 

 

Kontaktperson: Yngve Larsen
Telefon: 21982474
e-post: kundeservice@mystore.no
Hjemmeside: mystore.no

Netpower

 

 

Kontaktperson:
Telefon:
 51 95 80 00
e-post: salg@netpower.no
Hjemmeside: netpower.no

Nettpilot

 

 

Kontaktperson: Nicolass Jensen
Telefon: 40043101
e-post: nj@nettpilot.no
Hjemmeside: nettpilot.no

Nordisk E-handel

 

 

Kontaktperson: Leif Lindberg
Telefon: 21033291
e-post: info@nordiskehandel.no
Hjemmeside: nordiskehandel.no

NSN ASA

 

 

Kontaktperson: Bente Iren Falch-Larsen
Telefon: 21 00 01 00
e-post: post@nsn.no
Hjemmeside: nsn.no

Ny Media AS

 

 

Kontaktperson: Thomas Kulvik
Telefon: +47 40007955
e-post: post@nymedia.no
Hjemmeside: nymedia.no

Pragma AS

 

 

Kontaktperson: Marius Gabrielsen
Telefon: 40007020
e-post: pragma@pragma.no
Hjemmeside: pragma.no

Profundo AS

 

 

Kontaktperson: Kjell Arild Nielsen
Telefon: 38172435
e-post: kan@profundo.no
Hjemmeside: profundo.no

React Solutions AS

 

 

Kontaktperson: Knut Larsen
Telefon: 62 51 96 00
e-post: knut.larsen@react.no
Hjemmeside: react.no

Regap AS

 

 

Kontaktperson: Marcus Dahlmo
Telefon: 23 90 50 90
e-post: post@regap.no
Hjemmeside: regap.no

Restaurantdiary

 

 

Kontaktperson: Ole-Petter Brustuen
Telefon: 94800073
e-post: ole-petter@restaurantdiary.no
Hjemmeside: www.restaurantdiary.no

Revoweb AS

 

 

Kontaktperson: Kim Bruland
Telefon: 21 42 14 10
e-post: salg@revoweb.no
Hjemmeside: revoweb.no

Symbio

 

 

Kontaktperson: Anders Teslo
Telefon: +4791590585
e-post: anders.teslo@symbio.com
Hjemmeside: symbio.com

SYNTAX ERROR

 

 

Kontaktperson: Rune Rasmussen
Telefon: +47 77 29 70 62
e-post: rra@syntaxerror.no
Hjemmeside: syntaxerror.no

Trollweb

 

 

Kontaktperson: Roy Andre Tollefsen
Telefon: +4751215300
e-post: salg@trollweb.no
Hjemmeside: trollweb.no

Vendo AS

 

 

Kontaktperson: Håkon Røstad
Telefon: 934 33 385
e-post: hr@vendo.no
Hjemmeside: vendo.no

Vianett

 

 

Kontaktperson: Hans Trygve Moe Haugen
Telefon: 40035428
e-post: hanstrygve@vianett.no
Hjemmeside: vianett.no

VikingWeb AS

 

 

Kontaktperson: Kenneth Mellqvist
Telefon: 22173300
e-post: post@vikingweb.no
Hjemmeside: vikingweb.no

VisBook AS

 

 

Kontaktperson: Kåre Mjøen
Telefon: 62484980
e-post: kaare@visbook.no
Hjemmeside: visbook.no

Webexpressen

 

 

Kontaktperson: Fredrik
Telefon: 91185645
e-post: fredrik@webexpressen.no
Hjemmeside: webexpressen.no

Webmercs AS

 

 

Kontaktperson: Joachim Jensrud
Telefon: 62 58 71 00
e-post: joe@webmercs.com
Hjemmeside: webmercs.com

Webnodes AS

 

 

Kontaktperson:
Telefon: 21 01 40 11
e-post:
Hjemmeside: www.webnodes.no 

WebOn AS

 

 

Kontaktperson: Magnus Bakken
Telefon: 41512569
e-post: magnus.bakken@webon.no
Hjemmeside: webon.no

WebSite AS

 

 

Kontaktperson: Helge Hetland
Telefon: 958 92 010
e-post: Helge.Hetland@WebSite.no
Hjemmeside: website.no

WTW

 

 

Kontaktperson: Christian Aune Thomassen
Telefon: 93213659
e-post: christian.thomassen@wtw.no
Hjemmeside: wtw.no

Østlandsnett

 

Kontaktperson: Gunnar Løfsgaard
Telefon: 62812880
e-post: info@east.no
Hjemmeside: ostlandsnett.no